Modele krevatesh per djem

by BuildGeek on February 19, 2019

in Uncategorized

B shes Dhome gjumi te perdorur me 3 krevate. Dhome funksionale, 2komo te Vogla, nje KOMO e Madhe per vendosjen e kompjuterit ose Edhe aksesoreve te tjere, 3 rafte te montuara ne Mure, dollapi i madh. … B Shiten mobilje zyre shume Pak te perdorura: Raft i Zi me ndarje dhe Kanata, tavoline e zeze me sirtare me Celes. vec e vec, tavolina kushton 15000 Leke Ndersa Rafti 50000 Leke…. B Shitet Dhome gjumi e kompletuar me te gjitha Pajisjet. Gjendja e dhomes 9/10. te interesuarit te kontaktojne ne NR e tel 0682377609. cmimi i diskutieshem. …

. . Dyshek, Tek, sfungjer fleksibël, pambuk, e bardhë, 65x125xH9 cm. Çarçafë Tek dhe këllëf jastëku, BUNNY, pambuk, shumëngjyrëshe, çarçafi: 100×150 cm; 110×160 cm, këllëf jastëku: 35×40 cm (x2) B Shitet makine qepese personale, me motorr, 60 procese. makine e re, e paperdorur… B shesim nje kend kolltuqesh, nje trais, nje dysh, dhe dy Tek. te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit. Faleminderit par mirkuptimin.!! … . . .

Krevat për fëmijë, MAX COMFORT, drurie bardhë, 82x135xH111 cm B Jane 45 Cope tavolina Pune per dy persone, te paketuara, matériel druri-entief, ngjyra e bardhe. Mund te perdoren per Qendra Interneti, laboratore shkollash, Koll Center ETJ. gjysmat Jane me anesore meshtetse druri e gjysmat me Kembe mbaji metsemblables…. Këllëf dysheku, Tek, IDROSAN, 100% pambuk, GRI, 70×140 cm… Kosh magazinimi, thupër dhe Tekstil, Blu/e bardhë, 22x14xH9 cm. . B Shiten mobilise per zyre. pothuajse te Reja, 4 muaj te perdorura.

3 Kompjuteri tavolina. 3 karrike me rrota 1 radeau je Madh permasat Jane ne foto. cmimi total perte gjitha: 100 ` 000 Leke te Reja (1 milion Leke te vjetra) Tél: 068 200 8484… B Shitet Dhome gjumi ne gjendje shume te mire, mobiljet Mund te Shiten Edhe te ndara. krevat Dopio skelet + zgare druri/Trina permasat: 160 x 200 cm KOMO e lArte me 5 sirtare, 100 x 100 x 40 cm. dollap me 4 flete, ndarje me Varese e rafte, 200 x 200 x 56 cm. komodine x 2 Cope 45 x 52 x 40 cm (… Krevat me sirtar për fëmijë, MDF, Blu, 73x131xH60 cm B shes tavoline e Madhe me hapje ne mes dhe 5 karrige me cmimin 25000 Leke…. Shtroje per femije, Permasa: 150x180x0,5 cm, Ngjyra: Argjendi, materiali: Gomine B Perzieres per gatime te ndryshme ne kuzhine, Produkt i ri ne Kuti…. B shes mobilje per parukeri Jan ne gjendie Pune te Mir parukeria ka dy vende Pune di pasqyra nje lavantes nje krevat depilimi nje tavolin dy Pupa nje dollap dhe nje komodin me sirtar.

mungon vetem karroca me paisjet e Vogla si tharse floksh, piastr ETJ. cmimi Esht i diskutushem nga 1000 euro qe eshte cm… ..

Previous post:

Next post: